APP

ApplePie Production a Jedeme dál. – 05/2020

Zdravím všechny, Vítám vás zpět u našeho blogu u né tak pravidelného příspěvku ohledně našeho fungování, plánovaných projektech a rekapitulaci. Poslední příspěvek tu byl před necelými dvěma měsíci, za tu dobu se opět událo spoustu věcí, jdeme na ně! Začneme tím nejdůležitějším, tedy tvorbou a videi. Prvním vydaným videem byl na začátku dubna akční filmek Hood (natočil: Samo). Video bylo skvěle zpracované a statisticky se jedná o jeden z našich úspěšnějších kousků.   Následoval velký projekt a tím byla první epizoda WTLS: Utajené Spisy s podtitulem „Zrozen k zabíjení? (natočil: Stiffy)“ Video se setkalo s velkým úspěchem a moc děkujeme, že i téměř měsíc po vydání se setkáváme s kladnými komentáři a zájmem o spolupráci.
“Cílem videa je si „chytře“ udělat legraci z hráčů, kteří berou hru jako reálný život. Je dost vsazeno na nepříliš jasné narážky („jakoby se vypařil“ = /q před smrtí), pro jejichž pochopení je nutno zaměstnat mozek.” – Stiffy
Prozatím posledním projektem tvořeným celým týmem [APP] je první díl seriálu Autobazar Los Santos (natočil: Couza). Již se natáčí druhý díl a měl by být venku ještě do konce tohoto měsíce. +reálně je poslední vydaným videem pod [APP] video z vyjížďky Street Drivers (našeho partnerského klanu) – ke shlédnutí zde na webu. Na něm se ale nepodílel celý tým, nýbrž jen já, Stiffy, jako MovieMaker – pokud máte zájem o natočení akce nebo eventu, nebojte se nás kontaktovat, pokud to bude mít smysl, určitě se domluvíme.

Další věcí je fungování a aktuálního složení týmu.
Bohužel jsme se museli v poslední době rozloučit s několika členy, ale většinou byla důvodem dlouhodobá neaktivita. Snažíme se udržet tým pohromadě, někteří jsou s námi už od začátku (úplného v roce 2011 nebo i od začátku po obnovení v tomto roce). Nechceme každou chvíli hledat nové členy, navíc si se všemi na natáčení nemusíte rozumět, proto jakoukoliv změnu bereme těžko.. Dost si zakládáme na tom, abychom opravdu byli tým a táhli za jeden provaz.

Aktuální složení týmu:
Couza, Haine, kryskry, Marsiik, n1k0leta, Pepe_Ge, Samo, Stiffy, Suris, Wexik
.
Všem tímto děkuji za odvedenou práci a těším se na další natáčení.

 

Plány na následující týdny jsou jednoduché, natáčení druhého dílu Autobazaru Los Santos (Couza) je v plném proudu jak jsem zmínil výše, také se rozjíždí práce na dalším seriálu z policejního odvětví (Stiffy), ale více info zatím držíme pod pokličkou. Chceme také oznámit další velký projekt přímo související s portálem gta-mp.cz, ale vše se včas dozvíte. Hodně na to spoléháme a snad se to povede. V neposlední řadě přijde i poslední díl trilogie Jednou jsi dole a jednou nahoře! Děkujeme za podporu.

Pro aktuální novinky můžete sledovat jak náš web, tak instagram, případně se přidat k nám na discord, odkazy níže. Já všem děkuji za pozornost při čtení tohoto příspěvku a zase někdy ciao.

– Stiffy

Write a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *