APP

Soutěž pro hráče školou povinné o 750CZK!

Hezký den všem hráčkám a hráčům,

u příležitosti konce prázdnin bychom všem z Vás, kteří jsou školou povinní, chtěli za celý tým [APP] popřát při Vaší cestě za základním, středním či ještě vyšším vzděláním hodně štěstí a úspěchů. Škola je, ačkoliv se nám to říká jen velmi těžce, důležitou součástí života každého z nás, ať už se nám to líbí, nebo ne. Projít jsme si tím museli všichni. Někdo úspěšněji, někdo hůře, někdo vůbec (minutu ticha za ty méně zdatné).

Aby Vám konce letos prodloužených letních radovánek nebylo líto, připravili jsme si pro Vás malou soutěž. První 3 hráči z WTLS serverů 1 & 4, kteří doloží 3x ohodnocení známkou 1, získají každý

250CZK

kredit na gta-multiplayer.cz (soutěž je hlavně pro mladší hráče, takže omluva všem vysokoškolákům..) 😀 Pro více informací a následné doložení výsledků navštivte náš discord server (odkaz níže)!

Doufáme, že se teď nebudete ve škole snažit jen kvůli této motivační soutěži, ale především kvůli sobě a své budoucnosti – a také trochu kvůli nám, číst občas chat opravdu probouzí chtíč vylít si bělidlo do očí..

Pac a pusu,
Stiffy a FLeCk

Nápad a poskytnuté odměny: FLeCk
Edit: Stiffy

Write a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *