APP

Novinky a dění v týmu – 11/2020

It’s been awhile…

Od posledního updatu uběhlo několik měsíců a tak vítejte po delší době u nějakého povídání o ApplePie Production. Proč to píšu já? Protože očividně mám nějaké nadání napsat souvislý text vhodný do blogu, a nikdo by to nezvládl.. :DD

Prvně bychom měli zmínit změny v samotném týmu, začneme od nejaktuálnějších. První a velkou změnou je “propuštění” spoluzakladatele Surise, který byl již delší dobu neaktivní a tak se to dalo čekat. Rádi ho přivítáme zpět bez přihlášky až bude mít možnost se podílet na tvorbě. Náš tým opustil také moviemaker DavrosSaxon z důvodu zabanování na gta-mp.cz, což je proti pravidlům bez výjimek. Pod jménem [APP] natočil jediné video – Závody od StreetDrivers. Předtím náš tým opustila ještě n1k0leta z osobních důvodu a propuštěni byli Samo (neaktivita), Stejbl (neaktivita), Wexik (nevhodné chování) a Fofo23 (neprošel zkušební dobou). Všem děkujeme za odvedenou práci!


Bohužel nastala doba neaktivity a nedokončených plánů. Stiffy se potýká s problémy skrz laptop, který nezvládá natáčení. Navíc se věnuje moderátorským povinnostem, takže už se podílí pouze jako konzultant a případně poradí, kde je třeba. Byl vytvořen konečně snad už web na delší dobu, o který se zvládne postarat více lidí a kde najdete vše, co je potřeba. Couza se neustále snaží, ale sám těžko může neustále vydávat video za videem – přesto jich několik vyšlo, vše najdete na hlavní stránce u nás na webu. Davros bohužel nezačal jediný projekt i přesto, že byl členem 4 měsíce. Skvělou zprávou je, že včera byl přijat nový moviemaker HloudyssCZ. Doufejme že se brzy dočkáme nějakých novinek v oblasti videí, určitě hoďte odběr, máte se jistě na co těšit!

Určitě je třeba zmínit rozhovor se zakladatelem ApplePie Production Stiffym, kde se řešilo i spousta témat přímo spojených s týmem – www.gta-multiplayer.cz/cz/blogs/litva-a-jeho-perverzni-koutek/one-man-show-ii-stiffy/

Do té doby se držte. Páčko.

Write a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *