APP

[APP] stále žije? Wut – 04/2021

Čauky mňauky Vážení čtenáři,

vítám vás po opravdu dlouhé, dlouhééé, přestávce u týmového blogu ApplePie Production. Samozřejmě nejsem členem (viz. poslední natočená, resp. nenatočená videa), ale stále jsme v kontaktu a kdykoliv je třeba rada či pomoc s rozhodnutím, rád týmu pomohu. Přecejen je to takové moje dítko a těší mě, že i téměř po 10 letech tu tým stále je a natáčí videa. Stejně tak pomohu i s blogem, protože jsem prostě dokonalý ve všech ohledech a nikdo jiný to nenapíše tak jako já. Ehm.

Prvně bych začal zrušenou webovou stránkou, hodně lidí mi psalo o vysvětlení a automaticky si to spojilo s koncem týmu. Problém byl v koncovce .eu, na kterou již jako podčlověk ze země mimo EU nemám nárok. Nic víc, nic míň. Veškeré info a aktuální dění se tedy dozvíte na discordu nebo právě v blogu jako je tento, i když na psaní mám náladu už jen vyjímečně..

Tým APP se vždy spoléhal hlavně na dva moviemakery, Stiffy a Couza, kteří byli vždy nějakým způsobem zapojeni. Já, Stiffy, hlavně po technické stránce a editu, Couza to dokonale doplnil o specifický humor. Bohužel kdykoliv jsme byli připraveni mezi nás vzít dalšího, tak to skončilo pouze u předání našich zkušeností a tipů, než daný hráč přestal hrát nebo odešel (jen minimum reálně natočilo alespoň jedno video pod APP, čest těmto vyjímkám). Tohle je reálný problém a hlavně neuvěřitelná ztráta času.

Když jsme nakousli Couzu (ne doslova), byla zakončena trilogie Jednou si dole a jednou nahoře. Třetí díl je důstojným zakončením celé série, sami mrkněte zda příběh o gamblerech skončí happy endem. Jo a btw, taky nevím proč mě Couzova máma tak hejtí 🙁
 

“Po roce čekání je tu pokračování třetí úspěšné komedie, v hlavních rolích se představí dva staří známí gambleři. Příběh plný peněz, života na vysoké noze, ale i zrady a beznaděje. Jak dopadne příběh ve třetím díle nevyřízených účtů dvou hrdinů??” – Couza

Aktuálně je v přípravě několik projektů přímo z WTLS, některé jsou originální, některé méně, každopádně určitě je se na co těšit a rozhodně o APP neslyšíte naposledy. Jeden plánuju rozjet i já sám, a ten by se mohl chytit a snad být dlouhodobější záležitostí. Více informací se samozřejmě dozvíte tady, případně na discordu APP.

Vedení týmu: Couza, Haine – v případě zájmu či jiného dotazu je kontaktujte. 

Write a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *