APP

[APP] Sraz 10/07/2021 + soutěž o snapback!

Čuskyfusky,
Stiffy zde s reportem ze „srazu“ v Praze 10/07. Praha protože tam se dostane každý, vlakem nebo busem. A počítalo se, že přijede dost lidí. V uvozovkách je slovo sraz napsáno protože nakonec z tolika potvrzených a 100% účastníků dorazil jen [b]Haine[/b] a [b]kryskry[/b] + samozřejmě já, [b]Stiffy[/b]. Naší společnou fotku najdete ZDE, haine si taky zaslouží nějaký ten lajčík. To on mě totiž donutil ten report vůbec napsat, asi protože jsem rozený spisovatel a uznávaný autor, no ne? Ale ne, protože by mi bylo trapné psát jen o srazu tří lidí z různých koutů ČR (a Evropy, protože očividně [i]je snažší dorazit z Anglie než z takové Moravy[/i], heh), tak na konec uvedu soutěž o originál snapback gta-mp.cz. GL&HF.

Narozdíl od minulého roku jsme se tentokráte domluvili, že dorazíme dříve (všichni známe ČD). Nakonec zpoždění u Haineho pár minut, u mě 30m, takže jsme byli příjemně překvapeni. Haine přišel asi o 10m do předem domluvené restaurace, nakonec bídák ani nepočkal a už se tam ládoval a házel do sebe pivko ještě před mým příchodem. Tam se mělo přijít podívat pár dalších lidí z wtlska. Dojedli jsme a chvíli na to dorazil i třetí a poslední účastník kryskry. Počkali jsme než nám pár lidí napíše že nakonec nestíhají a pak jsme vyrazili nakrmit krysáka do KFC. Btw pokud to čtou ty dva co tam po nás a mém tričku furt koukali (měl jsem gta-mp.cz tričko), mohli jste normálně dojít na pokec 😀

Následoval bowling, není důležité uvést vítěze a nepíšu to, protože já jsem vyhrál nejen hru ale i srdce všech přítomných, pff. Ne kecám, haine. cg. Nahlásil jsem předem rozumný počet 6 lidí (takže kdyby dorazilo 5 nebo 7, to už je fuk), když jsme ale došli 3 tak nás pomalu nechtěli pustit. Pár lidí co sleduje instagram app_samp si jistě i všimlo, že jsme cca 30m vysílali livestream. Nakonec jsme si do zmíněného livestreamu přizvali i LordStara a mezi jednotlivými koly bowlingu pokecali, záznam ke shlédnutí na zmíněném instagramu. Bylo tam i víc aktivit, ale bohužel času málo. Takže jsme tam nakrmili akorát závodní konzoli od segy, chvíli jsem tam pracoval na part-time, tak snad za to kamarádi dostanou prémie. Nakonec jsme se do toho zažrali trochu víc a i přes Haineho rage quit (taky ke shlédnutí na ig) jsme nestíhali kryskryho metrem doprovodit na hlavák. Takové situace vždy jistí uber a nakonec i přes slzy v očích (protože kdo by nás chtěl opustit že) v pořádku vše stihl. Možná tam ty slzy nebyly, ale představíme si že ano. A zůstali jsme jen já s Hainem.

Zamluvit hotel bývá tak jednoduché, bohužel zamluvený hotel v ulici kde je i Retro, šel zarezervovat přesto že byl zavřený. Volal jsem na booking a i když ten ind na druhé straně byl velmi nápomocný (ehm, vtípek) jsme měli využít náhradní hotel cca 2km od toho původního. Nakonec jsme z toho byli oba hotoví, protože z původně rezervované low budget tříhvězdy byla čtyři a půlka. Co následovalo večer bych raději už nerozebíral, ale v krátkosti. Hodně pití, málo spánku a od všech porušování vládního nařízení o zákazu tance. Nikdo to nedodržoval, jak nezodpovědné… 🙁

Díky za přečtení, snad vás to pobavilo a jestli ne, je mi to stejně jedno. Ciao.

SOUTĚŽ O ORIGO SNAPBACK GTA-MP.CZ


1. Like na příspěvek o soutěži a follow na instagramu APP

2.Do komentáře napsat rok, kdy jste poprvé hráli na WTLS (do komentáře u příspěvku na IG, ne tady)

3.Náhodně vylosujeme vítěze dne 19/07, ale pozor, maximálně ze 100 účastníků.

 

Doplňující info ohledně soutěže.. I když jste od všech ostatních soutěží, které se propagují v blogu zde na portálu, zvyklí, že je jeden příspěvek o soutěži a pak další příspěvek i na vyhlášení, tady to nečekejte. Sám osobně už delší dobu bojuju proti spamování blogů (ostatně i proto jsem soutěž spojil s reportem ze srazu), vyhlášení tedy bude pouze na uvedeném instagramu (samozřejmě s označením gta-mp.cz, aby se to dostalo ke všem). Vzhledem k tomu, že cenu do soutěže daroval tým ApplePie Production mi připadá fér podmínky udržet stejné, přestože tam byla možnost se do soutěže zapojit o 2 dny dříve. Díky za pochopení.

Logo a značka gta-mp.cz použita se souhlasem vlastíka . Všechna práva vyhrazena.

Write a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *