APP

WTLS AWARDS 2022 natočil Stiffy, 32m42s, premiéra 1. 1. 2023 GTA-MP.CZ SLEDOVAT NA YOUTUBE "Naskytla se hezká příležitost, jak udělat jednu velkou poslední akci pro komunitu WTLS a se souhlasem organizátora akce (Biron) vám přináším cca 30 minut unikát, který nemá ve světě samp videí obdoby. Inspirovalo mě reálné předávání cen, např Oscar nebo v nedávné době The Game Awards." Merry
Christmas
Stiffy & [APP]
natočil Stiffy, 6m44s, premiéra 22.12.2021 SLEDOVAT NA YOUTUBE GTA-MP.CZ "Všichni milují Vánoce, ale jak se zachová náš hrdina, který je na štědrý den propuštěn z vězení a Vánoce mu tak připomínají basu?

Trapnohumor zůstává, kvalita se posouvá (snad?).. Předělávka 8 let starého videa do nového kabátku s trochu propracovanějšími dialogy a hlavně vyladěným zvukem, ať se za to každoročně o Vánocích nemusím stydět."
Jednou si
dole a jednou
nahore 3
natočil Couza, 11m19s, premiéra 24.4.2021 SLEDOVAT NA YOUTUBE GTA-MP.CZ "Cesta známých gamblerů plná peněz, života na vysoké noze, ale i zrady a beznaděje.
Jak dopadne příběh ve třetím díle nevyřízených účtů dvou hrdinů??"
Temný stín
nad Los
Santos
natočil Stiffy, 7m22s, premiéra 11.9.2020 SLEDOVAT NA YOUTUBE GTA-MP.CZ "Příběh o policejních práci, nespravedlnosti a detektivovi, který ze dne na den bude muset změnit veškeré zaběhnuté praktiky.
Sledujme společně jeho cestu za změnou."
WTLS: Utajené spisy 1
Zrozen k zabíjení?
natočil Stiffy, 10m18s, premiéra 25. 4. 2020 GTA-MP.CZ SLEDOVAT NA YOUTUBE "V této dokumentární sérii se společně podíváme na to, co trápí celé San Andreas, proč tomu tak je a zda je možné s tím něco dělat... První epizoda se točí kolem nechvalně proslulého sériového vraha, který sužuje WTLS již po 10 let."
HOOD natočil Samo, 14m50s, premiéra 6. 4. 2020 GTA-MP.CZ SLEDOVAT NA YOUTUBE "Akční film od týmu [APP] z prostředí gangu Grove Street. Nahlédneme do příběhu obou stran, jak gangu, tak strážců zákona. Jak příběh nakonec dopadne?" Jednou si
dole a jednou
nahore 2
natočil Couza, 9m17s, premiéra 23. 3. 2020 SLEDOVAT NA YOUTUBE GTA-MP.CZ "Po 7 letech čekání je tu konečně pokračování úspěšné komedie, v hlavních rolích se opět představí dva staří známí gambleři. Příběh plný peněz, života na vysoké noze, ale i zrady a beznaděje."