APP

Short stories
of
san andreas
natočil Hloudyss, 7m44s, premiéra 1.9.2021 SLEDOVAT NA YOUTUBE GTA-MP.CZ V VSECHNY EPIZODY "Speciální díl inspirovaný seriálem Věřte nevěřte a událostmi na GTA Multiplayer.cz"
ORGANIZACE
NO LIMIT
natočil Stiffy, 1m27s, premiéra 16. 1.2021 SLEDOVAT NA YOUTUBE GTA-MP.CZ "Video nema ucel nikoho zesmesnit ani urazit, jedna se ciste o zabavne zpracovani meho pohledu na valku organizaci a na vzajemne provokace. Snad se trochu pobavite, i kdyz se nejedna o plnohodnotne video. Enjoy."
Grogy gantona
vs
Psychopat couza
natočil Couza, 1m47s, premiéra 14.11.2020 SLEDOVAT NA YOUTUBE GTA-MP.CZ "Co se stalo po 8 letech s Grogy Gantonou??? Sledujte v jaké je aktuální formě!!"
Flecktarn
[app member]
natočil Stiffy, 57s, premiéra 5. 10. 2020 GTA-MP.CZ SLEDOVAT NA YOUTUBE "Je tu náš autíčkář Flecktarn. Enjoy.
[APP MEMBERS] je série krátkých videí, kde každé má charakterizovat člena našeho týmu. "
autobazar
los santos 2
natočil Couza, 4m50s, premiéra 19. 8. 2020 GTA-MP.CZ SLEDOVAT NA YOUTUBE "Další pokračování seriálu z prostředí autobazaru 2 v Los Santos. Uvidíme postupný vývoj děje a toho, co vše je schopný majitel autobazaru udělat pro prosperitu svého podnikání a dozvíme se více o jeho prodejních praktikách. V tom mu jsou nápomocní mechanik a účetní."
autobazar
los santos 1
natočil Couza, 3m40s, premiéra 6. 5. 2020 GTA-MP.CZ SLEDOVAT NA YOUTUBE "Krátký seriál z prostředí autobazaru v Los Santos. Uvidíme postupný vývoj děje a toho, co vše je schopný majitel autobazaru udělat pro prosperitu svého podnikání a dozvíme se více o jeho prodejních praktikách. V tom mu jsou nápomocní mechanik a účetní."