APP
KDY BYL TÝM APPLEPIE PRODUCTION ZALOŽEN?

Původně byl tým [APP] založen v listopadu 2011 hráči Stiffy a Suris. O pár dní později se přidal i Couza a v tomto složení se tvořila některá dnes již legendární komediální videa a scénky. Nutno říct, že v tu dobu se videa nepřidávala jak na běžícím páse, a spousta lidí se snažila tvořit něco svého. Dnes je to bohužel jinak, až na pár výjimek. Těmi výjimkami chceme být stoprocentně opět my. Odjakživa se zabýváme tvorbou videí pouze ze SAMP.

PROČ APPLEPIE PRODUCTION?

Nejtěžší věcí většinou u každého projektu bývá vymyslet název, já osobně dlouho váhal, ale žádný nápad nepřicházel.. Všichni jsme tehdy žrali Prcičky (American Pie), Suris asi zrovna zkoumal onu legendární scénku s jablečným koláčem (mimochodem první logo obsahovalo právě zmíněný koláč) 😀 😀 .. Nakonec od toho chtěl couvnout, ale už jsem ho nenechal. Název ApplePie Production se drží dodnes a je to již téměř 10 let.
 

Na jakých serverech vás můžu zastihnout?

Většina našich členů hraje aktivně na herních serverech od gta-multiplayer.cz, které nabízí to nejlepší, co lze v SAMP najít (a to i v celosvětovém měřítku). Na natáčení pak využíváme server KSA, který běží na Cinematic módu, který nabízí vše, co je třeba. Od NPC, úpravu objektů až po volný pohyb v prostoru

Premiéry, jak se dostat přednostně k tvorbě ApplePie Production?

Před každým vydáním videa je dostatečně dopředu oznámené na našem instagramu. Pokud se jedná o větší projekt, je premiéra i na samotném youtube, proto tedy odebírejte naše Moviemakery. Samozřejmě v neposlední řadě je tu tento web, na kterém je video zařazeno ještě před samotným vydáním. Předpremiéra je dostupná pouze pro členy našeho týmu.

Přijímáte scénáře na videa i od hráčů, kteří nejsou členy?

Ano, často se to nestává, ale ano. Pokud máš nějaký zajímavý nápad na video, ale nechce se ti do jeho realizace, určitě nám můžeš nápad poslat a v případě zájmu video natočíme - samozřejmě s tvým jménem u kolonky "Scénář".

Jak můžu kontaktovat určité členy týmu?

V případě kontaktování zde na webu přes formulář dostaneme zprávu na týmový email, pokud chcete kontakt na konkrétní osoby, určitě bych zvolil přidat se na náš discord, kde musíme být všichni. Je to totiž v pravidlech. Sociální sítě nebo jiné kontaktní údaje jsou dostupné pouze u Moviemakerů, a to jen v případě, že s tím souhlasí. To najdete přes menu Tým - Moviemakeři. To víte, GDPR.

Spolupracujete s gta-mp.cz?

Nejedná se o přímou spolupráci, nýbrž o dobrovolnou propagaci. Jak je uvedeno výše, naši členové hrají právě na serverech tohoto portálu a proto tvořit pro tento portál dává smysl.