APP

APPLEPIE PRODUCTION a since 2011

Zabýváme se tvorbou videí ze SAMP již řadu let. Naši členové hrají na serverech WTLS, pokud se chcete přidat, je nutné znát a souhlasit s pravidly. Podmínkou je věk 15 let (možnost udělit výjimku) a je třeba projít hlasováním členů. O verdiktu vás budeme kontaktovat nejpozději do 3 dnů.

Tým Apple Pie production byl založen na začátku listopadu 2011 hráči Stiffy a Suris s tím, že se jedná o 4fun tým pouze pro přátele. Když se ale začal ukazovat zájem o spolupráci s námi a celkově o tvorbu videí, rozhodli jsme se udělat web. Začali jsme aktivně přibírat, sepisovali jsme pravidla a podmínky a stali jsme se aktivním týmem, kam chtěl každý se zájmem o tvorbu videí ze SAMP patřit.

"To chce něco totálně debilního ať se lidi smějí jen při přečtení názvu."
- Stiffy a Suris
vymýšlení názvu, rok 2011
Slavili jsme rok existence, úspěšně dokončená videa, mezi členy byli i známí hráči včetně několika členů AT, než přišla neovlivnitelná a neřešitelná situace spojená se Stiffyho permou. Hodně lidí odešlo, zůstali jen nejvěrnější a jim členství způsobovalo problémy a tím jsme směřovali k zániku. To se brzy také stalo.. Nikdy nebylo řečeno, že se rozpadáme navždy, takže jsme se po téměř půlroční pauze vrátili! Po obnovení to bylo složité, nikdo o nás moc nevěděl a když už, tak si myslel že jsme skončili. I tak jsme ale dokázali pár lidí nabrat a natočit přibližně 5 videí. Následoval opět rozpad kvůli nedostatku času a aktivitě vedení. Před současným obnovením v roce 2020 jsme se o reinkarnaci pokusili i v roce 2015, tam se ale nic nestalo.
ČLENOVÉ, KTEŘÍ U NÁS V MINULOSTI PŮSOBILI:
Suris, Volunter, soryn, Sindicate, Blacktwoo, Flexi, Smazik, Shooter, CZRocker, Miira, Roxman, KrysTal, 4nki, Mucha, Niko, Oneer, M1n1gun, Samo, Fofo23, Chvalinak, DavrosSaxon, Wexik, n1k0leta, Stejbl, Cakra – Všem uvedeným děkujeme za spoluúčast na [APP] projektech a přejeme hodně štěstí do budoucna.


Mnohem zajímavější je současná situace, a to obnovení v lednu roku 2020. Už více než rok úspěšně fungujeme, máme za sebou desítku natočených videí, několik srazů i soutěží pro hráče WTLS, ale hlavně dlouhodobě fungující tým, který nikdo jen tak bez důvodu neopustí a členové drží při sobě. Toho si já osobně nesmírně vážím a o tom ApplePie Production je a vždy byla, o týmu. Více z historie se můžete dočíst v našem blogu na gta-mp.cz

Již s jistotou mohu říct že se jedná o nejaktivnější a nejdéle fungující tým v historii ApplePie Production. Všem členům, současným i bývalým, VELKÉ DÍKY!

-STIFFY A VEDENÍ APPLEPIE PRODUCTION
 1. Založení ApplePie Production

  Zakladatelé Stiffy a Suris. O pár dní později se přidal i Couza a v tomto složení se tvořila některá dnes již legendární komediální videa a scénky.

 2. Obnovení - 2. generace

  Až v roce 2015 se situace okolo banování uklidnila a mohli jsme pokračovat ve svojí práci - vedení opět ve stejném složení = Stiffy, Suris, Couza

 3. Současnost - 3. generace

  Určitě se jedná o naše nejproduktivnější období. Kvalita tvorby je na nejvyšší úrovní v celé historii a jsme rádi, že to dokážete patřičně ocenit! Veškeré podpory si moc vážíme, děkujeme. Ve vedení se vytřídalo více jmen, a to Stiffy, Couza, Haine, Suris, Cerv1k.

 4. neaktivni stav

  v rijnu jsme se rozhodli tym app presunout do neaktivniho stavu, kde nebudou platit pravidla ani povinnosti a clenove nebudou klasicky cleny, jejich seznam bude spise nejaka forma podekovani za spolupraci. To ale neznamena, ze se nedockame zadnych novych videi, neustale spolupracujeme a pracujeme na novych zpusobech, jak nasi tvorbu posunou dale.

#ApplePieProduction #app_samp