APP

APPLEPIE PRODUCTION a since 2011

Zabýváme se tvorbou videí ze SAMP již řadu let. Naši členové hrají na serverech WTLS, pokud se chcete přidat, je nutné znát a souhlasit s pravidly. Podmínkou je věk 15 let (možnost udělit výjimku) a je třeba projít hlasováním členů. O verdiktu vás budeme kontaktovat nejpozději do 3 dnů.

Tým Apple Pie production byl založen na začátku listopadu 2011 hráči Stiffy a Suris s tím, že se jedná o 4fun tým pouze pro přátele. Když se ale začal ukazovat zájem o spolupráci s námi a celkově o tvorbu videí, rozhodli jsme se udělat web. Začali jsme aktivně přibírat, sepisovali jsme pravidla a podmínky a stali jsme se aktivním týmem, kam chtěl každý se zájmem o tvorbu videí ze SAMP patřit.

"To chce něco totálně debilního ať se lidi smějí jen při přečtení názvu."
- Stiffy a Suris
vymýšlení názvu, rok 2011
Slavili jsme rok existence, úspěšně dokončená videa, mezi členy byli i známí hráči včetně několika členů AT, než přišla neovlivnitelná a neřešitelná situace spojená se Stiffyho permou. Hodně lidí odešlo, zůstali jen nejvěrnější a jim členství způsobovalo problémy a tím jsme směřovali k zániku. To se brzy také stalo.. Nikdy nebylo řečeno, že se rozpadáme navždy, takže jsme se po téměř půlroční pauze vrátili! Po obnovení to bylo složité, nikdo o nás moc nevěděl a když už, tak si myslel že jsme skončili. I tak jsme ale dokázali pár lidí nabrat a natočit přibližně 5 videí. Následoval opět rozpad kvůli nedostatku času a aktivitě vedení. Před současným obnovením v roce 2020 jsme se o reinkarnaci pokusili i v roce 2015, tam se ale nic nestalo.
ČLENOVÉ, KTEŘÍ U NÁS V MINULOSTI PŮSOBILI:
Suris, Volunter, soryn, Sindicate, Blacktwoo, Flexi, Smazik, Shooter, CZRocker, Miira, Roxman, KrysTal, 4nki, Mucha, Niko, Oneer, M1n1gun, Samo, Fofo23, Chvalinak, DavrosSaxon, Wexik, n1k0leta, Stejbl, Cakra – Všem uvedeným děkujeme za spoluúčast na [APP] projektech a přejeme hodně štěstí do budoucna.


Mnohem zajímavější je současná situace, a to obnovení v lednu roku 2020. Už více než rok úspěšně fungujeme, máme za sebou desítku natočených videí, několik srazů i soutěží pro hráče WTLS, ale hlavně dlouhodobě fungující tým, který nikdo jen tak bez důvodu neopustí a členové drží při sobě. Toho si já osobně nesmírně vážím a o tom ApplePie Production je a vždy byla, o týmu. Více z historie se můžete dočíst v našem blogu na gta-mp.cz

Již s jistotou mohu říct že se jedná o nejaktivnější a nejdéle fungující tým v historii ApplePie Production. Všem členům, současným i bývalým, VELKÉ DÍKY!

-STIFFY A VEDENÍ APPLEPIE PRODUCTION
 1. Založení ApplePie Production

  Stiffy začal s natáčením ještě před tím, úspěšná videa z eventů (wtls mega tuning sraz) mu otevřela oči ohledně moviemakingu. Prvně zkusil štěstí u KON, ale tam ho vedení nevidělo jako moviemakera. To je ale to co Stiffyho zajímalo a tak se rozhodl po cca měsíci KON opustit a založit s kamarádem Surisem z wtls Apple Pie Production. O pár dní později se přidal i Couza a v tomto složení se tvořila některá dnes již legendární komediální videa a scénky. Prvním byla předělávka meme komiksu z facebooku "Bacha na kobry", kde jsme mohli poprvé slyšet dabérského mistra Couzu.

 2. Obnovení - 2. generace

  Situace ohledně banování APP členů byla vysvětlena v některých rozhovorech a podcastech, takže koho zajímá více o "temné" stránce APP, koukněte tam. Až v roce 2015 se situace okolo banování kompletně uklidnila a mohli jsme pokračovat ve svojí práci - vedení opět ve stejném složení = Stiffy, Suris, Couza a nově se mezi členy a vedením pohyboval také Haine.

 3. Současnost - 3. generace

  Určitě se jedná o naše nejproduktivnější období. Kvalita tvorby je na nejvyšší úrovní v celé historii a jsme rádi, že to dokážete patřičně ocenit! Veškeré podpory si moc vážíme, děkujeme. Ve vedení se vytřídalo více jmen, a to Stiffy, Couza, Haine, Suris, Cerv1k. Aktuálně je to Stiffy, Couza a Haine + Cerv1k jako spojka.

 4. neaktivni stav

  V říjnu 2022 jsme se rozhodli tým APP přesunout do neaktivního stavu, neplatí tedy pravidla ani povinnosti a členové nebudou klasickými členy, spíše zůstal ten, na kterého se můžeme vždy spolehnout. Jejich uvedení mezi členy je tedy určitá forma poděkování.
  To samozřejmě neznamená, že se jednou za čas neobjeví video z naší dílny nebo že není možnost zadar jednomu z moviemakerů zakázku. Stále fungujeme, i když v omezeném režimu.

 5. Streaming

  V roce 2023 přišlo to, co asi žádný fanoušek nečekal. Po úspěšných podcastech v roce 2022 a jistotě, že hlasy ani improvizace u nás není problém, jsme se rozhodli poprvé k živému streamování. Uvidíme jak dlouho to vydrží, prozatím si držíme fanouškovskou základnu okolo 25 online sledujících při živém přenosu a další stovky v záznamu. Moc všem děkujeme za podporu.