APP

ROZHOVORY S NAŠIMI ČLENy

Členové ApplePie Production patří na portálu mezi nejzvučnější jména. Ať už svojí herní aktivitou, tak třeba tvorbou nebo propagací portálu jako takového. Proto jsme zváni do rozhovorů, podcastů nebo různých soutěží. Přehled, kde všude nás můžete slyšet nebo vidět, najdete níže.
Pátý díl naší milionářský soutěže je zde a zároveň je zde další soutěžící, který dostane šanci prolomit náš Jackpot a odnést si pohádkovou výhru.

Stiffy. Netřeba dlouze představovat. S tímto člověkem už byly vedené dva plnohodnotné rozhovory. Vždycky bylo o čem mluvit, protože Stiffy patří k neodmyslitelným postavám naší WtLS komunity a naší historie. Je to živá legenda, která…..CELY ROZHOVOR
IV. kryskry
I. Haine
Litva

„Dámy a pánové, vítám vás u dalšího příspěvku a u další One Man Show, ve které nás čeká spoustu zajímavých informací, takže se pohodlně usaďte a přeji příjemné čtení, které doufám oceníte a posléze snad i sami ohodnotíte.

Úvod:
Je tomu opět pár let (1.11.2014), kdy se uskutečnil rozhovor s tehdejším poradcem Stiffy a je podivuhodné, že i dnes daný rozhovor poskytne dnešnímu hráči spoustu zajímavých informací a věcí, které nevěděl a nebo by vůbec neočekával. Stiffy v minulosti patřil a dnes stále patří k velkým jménům na tomto portále – Kdykoliv přišel na server, ozvala se velká vlna pozdravů a počet příznivců se snad ani nedal spočítat. Možná právě proto moderoval tehdejší GTA Online rádio, kde živě vysílal, mluvil a pouštěl hudbu (True story). Skrze svůj charaktér a charisma se dostal tehdy, i nyní do administračního týmu…..
CELY ROZHOVOR
1. Vítám tě v dnešním rozhovoru a zároveň bych se ti chtěl poděkovat za to, že jsi přijal moji nabídku pro tento rozhovor. Mohl by ses nám na začátek představit, ať víme o koho tu jde? Čau všem. Já děkuji za nabídku. Myslím si, že představovat se nemusím, protože mě většina hráčů zná. Jmenuji se Honza, je mi 23 a bydlím ve Středočeském kraji kousek od Hořovic.

2. Začneme naší legendární hrou – GTA San Andreas. Jak si se o této hře dozvědel?
Od bratrance bych řekl. Už když jsem byl ještě jako malý „klíště“ tak jsem byl u něj a viděl jsem jak to hraje a řekl si že to musím hrát…..CELY ROZHOVOR
Litva

Opět všechny vítám u dalšího rozhovoru, který se uskutečnil dva dny zpátky. V dnešním rozhovoru se dozvíte něco o člověku, který zde měl pestrou minulost. Proč pestrou? No, to už se si přečtete v rozhovoru.

Charakteristika: Kdysi velký, opravdu velký hráč. Ve své době měl Stiffy víc příznivců, než samotný majitel portálu. Když se … CELY ROZHOVOR
1. Ahoj, znáš blog Interview & Rozhovory a byl by jsi ochotný pro něj udělat rozhovor?
Zdar, ano znám ten blog. Docela i často si čtu informace o hráčích a je zajímavý. Ano byl.

2. To jsem rád. Mohl by ses nám tedy úvodem přestavit a říct nám o sobě něco?
Jmenuji se Jan, bydlím kousek od Berouna ve Středočeském kraji. Je mi 16 let. Rád hraji na počítači a to nejvíc SA:MP ale také rád sportuji … CELY ROZHOVOR

Nepochápal som toto <33

Neskutočne prepracované video Stiffy, dokazuješ ma prekvapiť stále viac a viac. Moderovanie aj hosti topka.

TommyM4ST3R
Youtuber

Smekám

Já videa na tomto portálu nesleduji vůbec ale opravdu jsem se pobavil a na konci upřímně zasmál. Musím smeknout.

Litva
Legenda WTLS

Skoro jako od Rockstar Games

Skvělý a propracovaný trailer! Skoro jako by byl přímo oficiální od Rockstar Games, respekt.

DavrosSaxon
Youtuber

Luxusni prace.

Hodně povedené! Opravdu málokdy se vidí tak skvělá prezentace serveru, respekt.

Marthyss
Administrátor (gta-mp.cz)

brutální síla a luxusni prace!

Ty krávo! Husina až slzy v očích! Tak toto je brutální síla a doufám, že tento projekt bude dokončen! Obrovská podpora za mě.

ReadyBoss
CARTEL BNG RECORDS

Super prace, respekt!

Hh, tak to joo 😀 Super prace vsech, muselo to dat dost zabrat. Respekt!

JessieJames
Manažer (gta-mp.cz)

Skvela prace!

Baron dává palec nahoru a těší se na další díly! 🙂

Biron
Youtuber

boží práce

Celé to je nádhera a je vidno, že si na tom makal cez 2 mesiace, tá kvalita toho obsahu stála za to. Klobúk dole pred pánom Stiffym a jeho týmom.

FoFo23
Divák

Nic lepsiho jsem dlouho nevidel!

Smekám klobouček !! Chci vám všem co mají s videem něco dočinění poděkovat.

Krucifix
Ex-administrátor (gta-mp.cz)

Nejlepší video co tu je

Nejlepší co sem v poslední době videl,co se týče úpravy,kamery, námětu a zábavy! dobře zpracovaný a zábavný, jak nějaká kriminálka

Deamon
Sawnoff legenda